Violetta-Martina Stoessel

Violetta-Martina Stoessel
alaiada123.blogspot.com

piątek, 18 października 2013

Trochę o postaciach z 2 sezonu

violetta 

Violetta

Martina Stoessel

Violetta wreszcie znalazła swoje miejsce na ziemi i odkryła, że jej największą pasją jest muzyka. W Studio21 czekają na nią nowe wyzwania. Będzie musiała ponownie zmierzyć się z Ludmiłą, a w jej życiu pojawi się kolejny chłopak, który będzie chciał zdobyć jej serce.

leon 

Leon

Jorge Blanco

Podczas przerwy wakacyjnej Leon znalazł nowe hobby, a dzięki temu poznał wyjątkową dziewczynę – Larę. Powrót do Studio21 i spotkania z Violettą okażą się dla niego bardzo trudne.


francesca  

Francesca

Lodovica Comello

To najlepsza przyjaciółka Violetty. Ma niespotykany talent muzyczny i wokalny. Jest wspaniałą przyjaciółką i zazwyczaj okazuje się być bardziej dojrzała niż reszta klasy.

  camila  

Camila

Candelaria Molfes

Jest zabawną, towarzyską i sprawiedliwą osobą. Jest także bardzo lojalna i zrobi wszystko dla swoich przyjaciół. Ma ogromny talent, ale wie, że nie wykorzystuje swojego całego potencjałudiego

Diego

Diego Domínguez

Diego pochodzi z Hiszpanii i jest oczarowany urodą i talentem Violetty. Jest także bardzo pewny siebie, więc zrobi wszystko, żeby zdobyć jej serce


esmeralda

Esmeralda

Carla Pandolfi

Jest piękną i inteligentną kobietą. Została zatrudniona przez Jade i Matiasa. Ma za zadanie zdobyć zaufanie Violetty, rozkochać w sobie Germana, a następnie pozbawić go majątku.

lara  

Lara

Valeria Baroni

Jest inna niż wszystkie dziewczyny, które Leon poznał do tej pory. Czy zdoła pokanać Violettę i zdobyć jego serce?


ludmila

Ludmila

Mercedes Lambre

Ludmiła była i zawsze będzie największą divą w Studio21. Ale jeśli chce osiągnąć sukces jako piosenkarka, musi nauczyć się współpracować z innymi uczniami.andres

Andres

Nicolás Garnier

Andres to najlepszy przyjaciel Leona. Trochę niezdarny i rozkojarzony, ale jest bardzo przekonujący we wszystkim, co robi.

jackie  

Jackie

Valentina Frione

Siostrzenica Antonio i nauczycielka tańca. Jest zakochana w swoim przyjacielu Pablo i z tego powodu staje się wrogiem Angie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz