Violetta-Martina Stoessel

Violetta-Martina Stoessel
alaiada123.blogspot.com

poniedziałek, 7 października 2013

Akcja - urodziny Diego

Nie wiemy czy Mercedes zauważyła nasze życzenia - w końcu trzeba brać pod uwagę, że mogła dostać dziesiątki takich filmików. Dlatego w niedzielę będziemy spamować podwójnie zaciekle.

Dlaczego w niedzielę? Ponieważ trzynastego października urodziny obchodzi amant, utalentowany muzyk, bliski przyjaciel Jorge, Xabianiego i Martiny; serialowy Diego Fernadez, czyli Diego Dominguez.
Tym razem nie patronujemy akcji, ale organizujemy ją.

O co chodzi;
Każdy, kto chcę złożyć życzenia naszemu aktorowi, robi sobie zdjęcie z kartką lub gdziekolwiek umiejscowionym napisem - np. na przedramieniu nadgarstka jak Tini - "Los anamos Diego!/ Polonia quiero Diego! + ¡Feliz cumple! . Potem to zdjęcie przesyłacie do nas, do 9:00 rano dnia 12 października. Filmik ukaże się na naszym kanale (link). Czego wymagamy?
@ musi być jakiś polski akcent. Koszulka kibica - chyba każdemu została taka po euro - szalik, biało czerwone serduszko z napisem Polonia, jakiekolwiek byle 'Polska'.
@ ważne, żeby był widoczny włożony jakiś wysiłek - nie napis byle niebieskim długopisem na białej kartce. Postarajcie się :))) Miejscem zrobienia zdjęcia może być równie dobrze wasz pokój co i piękne miejsce w miejskim parku.
@ dobrze byłoby, aby uwidocznić twarz, ale to nie jest obowiązkowe. Zamiast tego możecie np. położyć kartkę w stercie kolorowych liści czy w sersu z bitej śmietany. Zresztą póki co Diego wciąż nie jest kojarzony z Violettą, i aż do premiery drugiego sezonu w Polsce nie zainteresowani serialem znajomi nie skojarzą zdjęcia znajomego z serialem, nie mówiąc już o tym, byłoby dziwne, gdyby w ogóle trafili na filmik.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz