Violetta-Martina Stoessel

Violetta-Martina Stoessel
alaiada123.blogspot.com

piątek, 11 października 2013

Lucia Gil- JAK TU TRAFIŁA? część 2

Przed Wami 2 część reportażu o mojej ukochanej Lucii Gil.
Skończyliśmy na tym, że 10-letnia wygrała My camp rock. Ale, z innej beczki, to nie wspomniałam, że Lucia ma młodszą siostrę Natalię (jak w Violecie, tylko tam siostra jest starsza :D )

Szczerze to nie umiem wybrać która ładniejsza! Natalia gra na gitarze, uwielbia piłkę nożną ,a 22 listopada będzie mieć 13 lat!


No ale powrót, do Lucii! Nagrodą w konkursie My camp rock było profesjonalne nagranie teledysku do hiszpańskiej wersji ,,You are my favourite song" którą możliwe znacie z Camp Rock. Spójrzcie jak wypadła:

Niedlugo potem Lucia zagrała rolę Claudii w hiszpanskim serialu Gran Reserva

Niedługo potem nagrała swój drugi teledysk do Disneya

Teraz Lucia wkroczyła...
WRESZCIE DO DISNEY CHANNEL!
2 lata po wygranej, odbył się konkurs My camp rock 2 (wtedy kiedy w Polsce My camp rock 1 ). Lucia oczywiście go promowała oraz ogłosiła zwycięzcę
Spotkała się też z Cloe Bridget z Camp Rock 2W 2011 roku zaczęła się jednak jej najważniejsza rola jeśli chodzi o aktorkę. Zagrała (i dalej gra) Laurę w serialu LA GIRA emitowanym na Disney Channel!  Tak właśnie weszła wśród ten cudowny świat. W tym serialu zagrała również inna uczestniczka My camp rock- Paula Dalli. Fragment 10-minutowego odcinka już Wam kiedyś pokazywałam, jak chcecie obejrzeć to wpiszcie w YouTube La gira :D Ale pokażę Wam klip z piosenką z serialu:


Jak widzicie, Lucia jest tu już starsza! Ma 13 lat. Serial opowiada o 2 zespołach: rockowych Los Cuervo oraz popowym- Pop4u którzy razem wyruszają w trasę koncertową. Akcja toczy się w ich autobusie, a na końcu każdego odcinka widzimy ich występ na scenach na całym świecie. 


W serialu jest dużo śpiewu i śmiechu :D Lucia gra wokalistkę Pop4u- Laurę, dziewczynę o pięknym głosie ale trochę z charakterkiem! Towarzyszą jej Paula Dalli jako Carol i Dani Sanchez jako Bruno

Jeśli lubicie film LEMONIADA GADA, to z pewnością spodoba wam się ta piosenka:

Kto pierwszy odgadł co to? :P

A jeśli jesteście fankami AUSTINA I ALLY to zgadnijcie co to za piosenka:
Ile Wam to zajęło? Z 2 sekundy? :P I to wszystko śpiewa nasza cudowna Lucia!

Jeśli nie znudziły Ci się jeszcze filmiki to MUSiSZ obejrzeć moją ukochaną ELECTRICĘ <3Lucia wygląda tu pięknie! Jej włosy są cudowne, takie puszyste i kręcone! *_* No i głos...

Moja siostra mówi, że wygląda jakby miała lekkiego zeza, ale kto by się tam przejmował! 

La Gira to nie był tylko serial. Tak jak Violetta- mieli również swój koncert w Madrycie! (tylko serialowa grupa Pop4u czyli Carol, Laura i Bruno)Powyżej filmik z koncertu.

Dotąd powstały 2 sezony La gira. Trzeci prawdopodobnie się pojawi!

Na co dzień, Lucia uwielbia nagrywać filmiki do różnych piosenek. Tutaj cover utworu jej idolki Miley Cyrus. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz