Violetta-Martina Stoessel

Violetta-Martina Stoessel
alaiada123.blogspot.com

piątek, 18 października 2013

Płyta Universo już niedługo w sprzedaży!


Lodovica Comello jest gotowa na podbój przemysłu muzycznego ze swoim pierwszym solowym albumem, który ukaze się 12 listopada. Płyta będzie nosiła tytuł "UNIVERSO"-"WSZECHŚWIAT ". Informację te Lodo ogłosiła na swojej stronie internetowej-*holalodociao.com*.

Na stronie holalodocia.com Lodovica pisze zarówno w języku włoskim jak i hiszpańskim. Cały czas regularnie aktualizuje informacje o En Vivo oraz o swoich aktualnych postępach w karierze.

Tłumaczenie wykonała Tinistas dla bloga ViolettaPolska. Kopiowanie surowo zabronione!

Lodovica Comello studio nagrywania albumu
Dla wszystkich fanów jest to wspaniała wiadomość! Na swojej stronie Lodo napisała:"Teraz mogę wykrzyczeć to całemu światu: mój pierwszy album będzie nosił nazwę UNIVERSO! Premiera 12 listopada w Argentynie, Włoszech i Hiszpanii. Nie mogę się już doczekać :)". Artystka również nakręciła teledysk wraz z dwójką szczęśliwych fanów, ale Lodo chciała też zaangażować w niego wszystkie swoje Lodofanatici. Singlem promującym będzie "Wink".

A oto artykuł z  Sorrisi TV :Lodovica Comello z "Violetta" wydaje swój pierwszy solowy singiel

Opowiesz nam coś  o swoim albumie?
Nazywa się "Universo" i jest to mój pierwszy solowy album. Zawiera dziewięć utworów, wszystkie w języku hiszpańskim, ale pojawi się też cover w jęz. angielskim typowo rock'n'roll  śpiewany po włosku na fortepianie. Są tam ballady  i rytmiczne kawałki. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Skąd pomysł na nagranie własnego singla?
Nie pamietam, kiedy zaproponowałam ten pomysł, ale zawsze marzyłam ,ze go nagrać i to w końcu nastąpiło.

Najbardziej ekscytujący moment?
Nagrywanie pierwszego singla. Oczywiście byłoby dużo gorzej, gdybym nie miała doświadczenia  gdybym nie uczestniczyła w Violettcie byłabym przerażona.

Masz wiele fanów, jak się z tym czujesz?
Nigdy nie przestają mnie zadziwiać. Ich liczba zwiększa się z dnia na dzień. Violetta co miesiąc jest znana w nowych krajach, ale myślę, że fani kochają mnie też nie tylko dzięki graniu w niej.

Łatwo pracuje ci się z innymi?
Tak, bardzo. Myślę, że największa różnicą miedzy nami jest pochodzenie naszych rodzin. Ja jednak stąpam twardo po ziemi i z każdą kolejną minutą jest coraz lepiej.

Nie boisz się, że większość społeczeństwa kojarzy cię jako Francesce a nie Lodovice? 
Nie, ten projekt nosi moje imię.

A jeśli Violetta dobiegnie końca, co będziesz dalej robiła?
Seria jest popularna, ale mam sporo innych marzeń.

Jakie?
Będę nadal nagrywała. Ta płyta na pewno podbije serca nastolatek i młodzieży. Kocham muzykę a moimi idolami są Joss Stone i Norah Jones. Chciałabym dostać się do tego świata. Mam już kolejne napisane i skomponowane przeze mnie piosenki, ale zachowam je na później. Może kiedyś wyreżyseruję film? 

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń