Violetta-Martina Stoessel

Violetta-Martina Stoessel
alaiada123.blogspot.com

wtorek, 4 czerwca 2013

Nata i Maxi = Naxi.


Dzisiaj notka o Nacie i Maxi'm ;)
Na początku.
*Naty (Natalia)* - Nati jest prawą ręką Ludmiły, choć czasem pełni bardziej rolę dziewczyny na posyłki. Jest ładna, ale nie olśniewająca. Pasją jej życia jest moda. Patrzy na innych uczniów z góry, ale w głębi serca jest niepewną siebie dziewczyną, której się wydaje, że jedynym sposobem na sukces jest należenie do „paczki”. Nati jest doskonałą tancerką i piosenkarką, ale Ludmiła nie pozwala jej zabłysnąć tak, jak na to zasługuje. Wie, że Ludmiła może ją w każdej chwili zdradzić dla własnej korzyści, chociaż sama nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Mimo to trzyma się Ludmiły, ponieważ wydaje jej się, że dzięki jej towarzystwu zostanie prawdziwą diwą.Zakochana w Maxim.W 2 sezonie zaczyna z nim chodzić.


*Maxi* -  Najlepszy tancerz w Studio 21, specjalizuje się w tańcu ulicznym. Jest zabawny, pomysłowy, bystry i pełen ambitnych planów na przyszłość. Wie, że jego życie będzie związane z muzyką. Gra na keyboardzie i syntezatorze. Tworzy też basowe podkłady na swoim komputerze i marzy, by pewnego dnia wydać własną płytę. Jego najlepszą przyjaciółką jest Camila. Mają podobne gusty muzyczne i oboje nie przepadają za Ludmiłą, Leónem i resztą „paczki”. Łatwo się zakoc***e, ale nie ma zbyt wiele szczęścia do dziewczyn, więc często wpada w tarapaty, próbując przekonać do siebie swoją wybrankę.Jest zakochany w Natalii,a w drugim sezonie zaczyna z nią chodzić.


Historia ich miłości :
Napoczątku były 2 grupy "dobrych i "złych" Obydwoje nalerzeli do innych. W pewnym odcinku gdy Nata oddawała kamerke Maxi'emu mówiła tak jka zakochana ale potem szybko zmieniła ton. Sezon się jeszcze nie skończył ale jak już wiadomo że zakochają się w sobie.. Prawdopodobnie w 2 sezonie będą razem.


Zdjęcia :
Naxi 1.jpg


Naxi 2.jpg


Naxi 3.png

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz