Violetta-Martina Stoessel

Violetta-Martina Stoessel
alaiada123.blogspot.com

wtorek, 17 grudnia 2013

POST o postaciach z Krainy Lodu

Taki jeden post o postaciach z Krainy Lodu


Anna
Anna
Anna przedkłada śmiałość nad elegancję i zdarza jej się najpierw działać, a dopiero potem myśleć. Jest pełna optymizmu i troskliwa, a jej największym pragnieniem jest odzyskanie swej siostry Elsy, z którą żyła bardzo blisko w dzieciństwie. Pewnego dnia Elsa uwolniła swą tajemniczą moc i sprowadziła na królestwo Arendelle wieczną zimę, dlatego Anna postanawia wyruszyć w niebezpieczną podróż i przywrócić stary porządek. Obdarzona nieustępliwym charakterem i wielką wiarą w ludzi, gotowa jest ocalić zarówno swoją rodzinę, jak i całe królestwo. 
ElsaZ zewnątrz Elsa sprawia wrażenie bardzo opanowanej, ale w rzeczywistości żyje w wielkim strachu, gdyż skrywa ogromną tajemnicę – urodziła się ze zdolnością tworzenia lodu i śniegu. Jest to niezwykle piękna, ale i niebezpieczna umiejętność. Elsa, prześladowana przez wspomnienia o swej młodszej siostrze, Annie, która omal nie zginęła w wyniku działania tej mocy, żyje w odosobnieniu i spędza czas na spacerach, które pomagają jej poskromić drzemiącą w niej siłę. Pewnego dnia stłumione emocje uwalniają tę magiczną moc i sprowadzają do królestwa niekończącą się zimę. Elsa obawia się, że zamieni się w potwora i że nawet siostra nie będzie w stanie jej pomóc.
Olaf 

Oto Olaf. Olaf lubi się przytulać. Powstał w wyniku działania magicznych mocy Elsy i jest najbardziej przyjacielskim bałwanem, jaki kiedykolwiek spacerował po górach Arendelle. Jego naiwne i ufne usposobienie oraz niesamowita umiejętność rozłożenia się na części w dowolnej chwili prowadzą do wielu niezręcznych, ale zarazem zabawnych sytuacji. Ma też jedno bardzo nietypowe marzenie, którego realizacja niestety może skończyć się dla niego tragicznie...
 Kristoff

Kristoff uwielbia życie na łonie natury. Mieszka w wysokich górach, gdzie zbiera lód i sprzedaje go królestwu Arendelle. Jest nieokrzesany, silny, twardo stąpa po ziemi i ma swój własny kodeks zasad, według którego postępuje. Sprawia wrażenie samotnika, ale nie może się obejść bez swojego najlepszego przyjaciela – wiernego i bardzo sponiewieranego renifera imieniem Sven.
Sven
  

Renifer o sercu labradora. Jest nie tylko przyjacielem i pomocnikiem Kristoffa, ale czasem bywa też jego sumieniem. Dba o to, by jego górski towarzysz był zawsze twardy i opanowany. Co więcej, robi to bez słów. Kilka wymownych prychnięć z reguły wystarcza. Życie Svena byłoby idealne, gdyby tylko Kristoff darował sobie ten śmieszny głos, którym go naśladuje (jakby renifery rzeczywiście mówiły w ten sposób).
 Hans

Hans to przystojny książę z sąsiedniego królestwa, który przybywa na koronację Elsy. Ma 12 starszych braci, dlatego dorastał praktycznie niezauważony, co spotyka się z wielkim zrozumieniem w oczach Anny. Jest bystry, spostrzegawczy i szarmancki. W przeciwieństwie do Elsy, Hans obiecuje, że nigdy nie odstawi Anny na drugi plan. Wydaje się, że to właśnie na niego Anna tak długo czekała.
 Arcyksiążę Von Szwądękaunt


Braki w posturze Arcyksiążę Von Szwądękaunt nadrabia butą i arogancją. Pragnie zbliżyć się do nowej królowej, jednak gdy magiczne moce Elsy wychodzą na jaw, pierwszy nazywa ją potworem i próbuje przekonać swoje królestwo do wystąpienia przeciw niej. Zrobi wszystko, byle tylko położyć łapy na bogactwach Arendelle.
Puszek 

Puszek to olbrzymi lodowy bałwan zrodzony w wyniku działania magicznej mocy Elsy. Pełni funkcję bezrozumnego ochroniarza i jego zadaniem jest utrzymanie intruzów z dala od zamku. Biała bestia nie mówi zbyt wiele, ale potrafi nieźle przyłożyć.
 Oaken

-
 Oaken jest właścicielem "Pod ciupagami. Sklep wielobranżowy i sauna". Po niespodziewanym ataku zimy wywołanym mocami Elsy została mu duża nadwyżka letnich artykułów. Łowcy promocji, strzeżcie się! Oaken jest z natury dobry i pomocny, ale jeśli się zdenerwuje, nie zawaha się wyrzucić klienta ze swojej siedziby.  
Galeria i gify 


Lalki


-
Niektóre z lalek są naprawdę piękne
Gadżety
427037109887.jpg
415076896530.jpg415036897379.jpg416037162749.jpg
Książki


Ala

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz